תקשורת בין אישית

תקשורת בינאישית מהווה אבן יסוד חשובה בכל אינטראקציה אנושית.
אבחון נכון של המסרים מאפשר תקשורת יעילה המותאמת למצב קיים.


אומנות המו"מ

מו"מ הוא כלי תקשורתי באמצעותו ניתן להשפיע על הזולת. אנו מנהלים משא ומתן כמעט בכל אינטראקציה, עם אנשים בעלי דעות או אינטרסים שונים. השאיפה היא ליצור שיתוף פעולה בין הצדדים ולקדם אינטרסים אישיים וארגוניים. לשם כך יש להכיר את מרכיביו ושלביו של המו"מ ולהפנים כי מיומנות הצדדים במו"מ משפיעה באופן קריטי על תוצאותיו.


תדמית אישית ומקצועית

ההצלחה מתחילה בך

מה שאנו משדרים לסביבה זה מה שהסביבה יודעת עלינו וכך היא שופטת אותנו. התדמית שאנו בונים לעצמנו, עשויה לחרוץ גורלות בעתידנו האישי והמקצועי.

פיתוח הסגנון האישי שלנו עשוי להוות מרכיב משפיע על מקבלי ההחלטות.


מתן שירות ושביעות רצון לקוח

לתת ללקוח מה שהוא מצפה לקבל

שירות מעולה הוא פעולה מעשית שתכליתה לספק צרכים ורצונות לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות, שמשקיעים מזמנם, כספם ומעמדם ומצפים להכרה ולתמורה על כך. על ידי הכרה בחשיבותו של שירות מעולה לתדמית הארגון, נוכל למשוך אליו עוד ועוד לקוחות במשחק החיזור המתמשך והנצחי.


סודות שפת הגוף

הקשבה דרך העיניים

שפת הגוף היא כלי ביטוי תקשורתי לא מילולי, שלרב אנו לא מודעים אליו, אך יש לו השפעה עצומה על כל אינטראקציה אנושית. באמצעות שפת הגוף, אנו יכולים ללמד את הזולת כיצד להתייחס אלינו.


פרזנטציה מנצחת

לקלוע לכל מטרה ולכל קהל

פרזנטציה מנצחת היא כזו המצליחה לבנות מסר יעיל ממוקד, תוך התייחסות למאפייני, צורכי ומטרות קהל היעד. בעמידה מול קהל באים לידי ביטוי גם מסרים בלתי מילוליים שאנו משדרים, שלהם השפעה מכרעת על ההתייחסות אלינו ואל מה שיוצא לנו מהפה. פרזנטציה טובה יוצרת הלימה בין סוגי המסרים.


הופעה מול מצלמה בתקשורת

כל העולם במה וכולנו שחקנים

המסכים הגדולים הפכו לקטנים והם זמינים ושימושיים כמעט בכל תחום: החל מקורות חיים מצולמים (VIDEO CV), המשך בסרטוני הרשתות החברתיות וכלה בהופעה בתקשורת ההמונים. בהופעה מול מצלמה מתחדד הצורך בהכרה ומודעות לסודות שפת הגוף, מיומנויות הפרזנטציה וכלי בניית התדמית.


מצויינות במכירה

"כולם חיים בגלל שהם מכרו משהו" (רוברט לואיס סטיבנסון)

אנשי מכירות טובים באמת יודעים להשתמש בגופם ולקרוא את שפת גופו של הזולת.
הגברת המודעות למסר הלא מילולי תעניק לאיש המכירות כושר שליטה טוב יותר על שפת גופו ותשפר את הבחנתו לגבי מצבו של הלקוח.


ראיון עבודה והכנה למכרזים

לעבור בהצלחה את המשוכה

ראיון עבודה הוא תהליך מכירה אישי. כולנו רוצים  להגיע מוכנים לראיון עבודה, ולצאת עם המשרה ביד, אך לא כולם יודעים איך להתלבש, לדבר, להציג את עצמם ולשלוף את התשובות הנכונות שיתנו לנו יתרון על פני שאר המועמדים למשרה.


פיתוח יכולות אישיות למנהלים

מה שקודם להצלחה הוא האמונה בה
מנהל טוב הוא מנהל שמנצל נכון את הידע שלו כדי להניע את החברה קדימה ולעשות זאת באופן אסרטיבי, מבלי לפגוע בזכויות האחר. הסגנון הניהולי שלך יזמין תגובה מצד הלקוחות והעובדים ולשפת הגוף שלך יש השפעה מכרעת על הסגנון הניהולי.


זיהוי אמת ושקר

הגוף הוא הפוליגרף הטוב ביותר
גופנו מספר לנו הרבה מאוד על עצמנו ועל אחרים וחושף את הרגשות האמתיים.
בפוליטיקה הארגונית, בעסקים ובאהבה, עלינו לדעת להבחין בשקרנים ובנוכלים על מנת לעשות את הבחירות הנכונות.


סדנאות הכנה לפרישה - קריירה שניה

"סוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר" (לאה נאור)

כל כך התרגלנו לתדמית שבנינו לעצמנו בעשרות שנות קריירה, שכשאנחנו יוצאים לדרך חדשה, יש צורך להיפרד מהגורמים הלא רלבנטיים בתדמית שלנו ולגייס את הגורמים ההכרחיים לטובת התפקיד החדש בעולם החדש.