ממליצים

5/5
הי דורית, שוב תודה ענקית על הרצאה מעלפת!!! התגובות מצויינות, כולן ישבו מרותקות והטלפונים לא מפסיקים לצלצל:) מחכה להזדמנות הבאה לעבוד יחד!!
הפקת טלוויזיה
5/5
שוב להודות לך על הרצאה נפלאה. התגובות מדהימות. תודה ומקווה להתראות בשנית🌷🌷🌷
אמדוקס
5/5
רציתי להגיד שוב תודה על הרצאה נהדרת, מעניינת וכל כך רלבנטית לכולנו... אני כל הזמן מקבלת פידבקים על ערב מאד מאד מהנה... אז, שוב המון תודה...
מכון הדימות בבני ציון בחיפה
5/5
היי יקירה, ראשית תודה רבה על הסדנה אתמול, הייתה כרגיל מצוינת, מצחיקה ולרלוונטית מאוד. גם המשתתפים ציינו כך.
פז
5/5
ברצוני להודות לך מעומק הלב בשמי ובשם כל העובדות על הרצאתך המעלפת בנושא סודות שפת גוף ומופע חוויתי ביום גיבוש שערכתי לנשות תאגיד מי כרמל. התגובות היו נפלאות, שבזכותך לא מפסיקות להחמיא ולבקש עוד. השכלת בתבונתך הרבה לשלב בהרצאה עניין ותאוריה מתובל בלא מעט הומור עם מעט נגיעות אישיות כמעט בכל אחת מאיתנו - דבר שהקסים את כל החוויה. תודה רבה ויישר כוח!
מי כרמל בע"מ
5/5
היי דורית, התגובות החיוביות מאתמול ממשיכות להגיע. אז שוב תודה לך על הרצאה מצוינת.
אלביט
5/5
דורית שלום, רציתי להודות לך מאוד על ההרצאה המרתקת, הסוחפת והמדהימה של אתמול אני מכירה את הילדים שלנו- ואי אפשר היה להתעלם מההנאה שלהם תוך כדי ולאחר ההרצאה, אין ספק שתרמת להם, הצלחת לחדור אליהם, ותגובותיהם לאחריה היו טובות מאוד תודה רבה ומקווה שניפגש בהמשך.
אקדמית וינגייט למצוינות בספורט
5/5
הסתיימה לפני רבע שעה ההרצאה של דורית עוזיאל וזו הייתה הרצאה וחוויה מצוינת!! המשתתפים ישבו מרותקים כמעט שעתיים שלמות..!! ואנשים לא עזבו תוך כדי, מה שלא מאפיין את ההרצאות למטה במסגרת התוכנית הזו לי עצמי לא הייתה חוויה כזו גם כמי שמביאה ספקים לארגון וגם כמשתתפת תודה רבה!
פרטנר
5/5
דורית המקסימה, היה לי העונג להכיר אותך, נהנתי מההרצאה המרתקת שלך וכמו שאת רואה הייתי חייבת כבר להמליץ עלייך בפורום בו אני חברה. כפי שראיתי גם כל הבנות מאוד נהנו ואני בטוחה שעוד אקבל פידבקים חיוביים. אשמח להיות איתך בקשר בהמשך. מאחלת לך המשך יום מוצלח והמון בשורות טובות.
Vishay Israel LTD
5/5
הנני רוצה להודות לך על הרצאתך בכנס המנהלים. הרצאתך בנושא שפת גוף הייתה מרתקת, ריתקת את כל הנוכחים בהופעתך המרשימה. ניסיונך והמסרים אותם העברת בסדנא עניינו את כל המשתתפים והותירו בנו רושם עז. בטוחני כי יחשבו רגע קט נוסף בטרם יציאתם מהבית ויתנו דגש לתיק, לשעון ולצבע שבחרו. השארת טעם של עוד, בטוחני כי דרכינו ייפגשו עוד בעתיד.
ד.מ
5/5
היי דורית, רציתי לומר שוב תודה על ההרצאה המקצועית, המרתקת והחוויתית. היה לי לעונג להכירך… מצרפת 2 תגובות שקיבלתי בסופ”ש: “אחת ההרצאות הטובות שהייתי בהן … תודה… “ “תודה על הרצאה מעלפת, מלמדת, מעניינת ומבדרת” המון המון תודה
ש.נ
5/5
כולנו כאחד מבקשים להודות לדורית באופן אישי על ההרצאה המרתקת המקצועית והדינמית. כל אחד מהנוכחים לקח עימו הרבה מאד מידע וידע שישמש אותו במימשק עם לקוחות פנימים וחיצוניים. לדורית היתה תרומה אדירה לכל אחד מאיתנו במתן תשומת הלב למה שאנו משדרים גם אם אנו לא תמיד נותנים על כך את הדעת. נשמח להזמין את דורית לאירועים בהזדמנויות שונות בעתיד.
ר.ש
5/5
איך השפיעו המסיכות על התקשורת שלנו? איך השפיע הריחוק החברתי על האינטראקציות הבינאישיות? אתמול בערב התכנסנו בזום קרוב ל- 280 עובדות ומתנדבות ויצו להרצאה מרתקת בנושא תקשורת לא מילולית, של האחת והיחידה דורית עוזיאל! ניצלנו את ההזדמנות לעדכון משותף ושמענו מה קורה בויצו בימים אלו, על הפעילויות החשובות שלנו שממשיכות לפעול למרות הסגר. כבר הרבה שנים שדורית מרצה ומלמדת בצורה יצירתית את סודות שפת הגוף והפעם היא הכינה עבורנו הרצאה מיוחדת מותאמת לימי הקורונה. אז איך השפיעה המסיכה על היכולת שלנו לקרוא את האדם מולנו? ואיך השפיע הריחוק החברתי וחוסר היכולת לגעת על יחסי הכוחות בין הפוליטיקאים? על כל אלה ועוד דיברנו בהרצאה מקצועית, קולחת, רהוטה ומעניינת של דורית עוזיאל. תודה רבה!
ויצו ישראל