לקוחות

ארגונים רבים השתמשו בידע של דורית לביצוע שינויים במערכי השירות שלהם הן בהשבחת הפן האנושי והן בנראות של מרכזי השרות והמכירה.

המלצות

5/5
הנני רוצה להודות לך על הרצאתך בכנס המנהלים. הרצאתך בנושא שפת גוף הייתה מרתקת, ריתקת את כל הנוכחים בהופעתך המרשימה. ניסיונך והמסרים אותם העברת בסדנא עניינו את כל המשתתפים והותירו בנו רושם עז. בטוחני כי יחשבו רגע קט נוסף בטרם יציאתם מהבית ויתנו דגש לתיק, לשעון ולצבע שבחרו. השארת טעם של עוד, בטוחני כי דרכינו ייפגשו עוד בעתיד.
ד.מ
5/5
היי דורית, רציתי לומר שוב תודה על ההרצאה המקצועית, המרתקת והחוויתית. היה לי לעונג להכירך… מצרפת 2 תגובות שקיבלתי בסופ”ש: “אחת ההרצאות הטובות שהייתי בהן … תודה… “ “תודה על הרצאה מעלפת, מלמדת, מעניינת ומבדרת” המון המון תודה
ש.נ
5/5
כולנו כאחד מבקשים להודות לדורית באופן אישי על ההרצאה המרתקת המקצועית והדינמית. כל אחד מהנוכחים לקח עימו הרבה מאד מידע וידע שישמש אותו במימשק עם לקוחות פנימים וחיצוניים. לדורית היתה תרומה אדירה לכל אחד מאיתנו במתן תשומת הלב למה שאנו משדרים גם אם אנו לא תמיד נותנים על כך את הדעת. נשמח להזמין את דורית לאירועים בהזדמנויות שונות בעתיד.
ר.ש